September 2nd
11:00am CET
Online

ExtremeLiveDemo-transparent.png

2020-21 yılı dünya çapındaki milyonlarca insanın günlük yaşantısını değiştirdi ve aynı zamanda tüm sektörleri alt üst etti. Günümüz iş dünyası artık zahmetsiz, esnek ve güvenli bir ağ yönetimi sunan “Yeni Ağ İletişimi” sistemine ihtiyaç duyuyor.

ExtremeLive demo oturumlarından birinde aramıza katılın:

  • Bulut tabanlı ağ yönetiminin faydaları hakkında bilgi sahibi olun
  • Detaylı ağ verisi analizinin işiniz için faydalarını keşfedin
  • Ağ iletişimde yapay zekâ ve makine öğreniminin operasyon verimliliğinizi nasıl artıracağını öğrenin
  • Kurumunuzun uç ağından veri merkezi altyapısına kadar her noktasında maliyet ve karmaşıklığı azaltın

ExtremeCloud IQ çözümünün gücünü DENEYİMLEMENİZİ istiyoruz, bu sebeple uygun katılımcıların tamamı bulut yolculuklarına başlamak için ÜCRETSİZ bir Extreme Erişim Noktası* kazanacak. Şimdi kayıt olun ve Ücretsiz AP* hediyenizi ayırtın!

Takviminiz çok mu dolu? Meraklanmayın! Takviminize en uygun olanı seçebileceğiniz birkaç farklı tarih hazırladık. Eğer hiçbir tarih size uymuyorsa bizi arayabilir ve size uygun bir tarihi bildirebilirsiniz!

Webinara kayıt olun.

Bu formu göndererek, webinara kayıt olabilirsiniz.Integer posuere erat

17 Jan 2018, 2:00 – 3:00 pm EST | Online

In the National Football League technology plays a significant role in ensuring the game day experience for fans is quality...


Şimdi kayıt olun ve Ücretsiz AP* hediyenizi ayırtın!

*Ücretsiz AP hediyesi, aşağıdaki ülkelerden birinde şirketin ağ altyapısından sorumlu tam zamanlı bir rolde görev alan BT çalışanlarının Extreme Networks ExtremeCloudTM IQ ve Wi-Fi 6 erişim noktalarını denemesi amaçlı verilmektedir. Aracı firmalar, MSP (Yönetilen Hizmet Sağlayıcıları), DMR (Direkt Satış Bayileri), anlaşmalı iş ortakları, distribütörler, rakipler, medya kurumları bu programda ücretsiz AP (Erişim Noktası) kazanma hakkına sahip değildir, hediyeyi kazanabilecek kişiler son kullanıcılardır. Hediyeyi kazanan BT çalışanı, geçerli bir şirket ismi ve işletme e-posta adresiyle kayıt olmalıdır. AP yönetimi https://www.extremenetworks.com/company/legal adresindeki ExtremeCloud IQ Değerlendirme Şartlarına tabiidir. AP hediyesini kabul ederek bu şartları ve kurumunuzun kural ve politikalarına göre AP hediyesini alabileceğini kabul etmiş sayılırsınız. Buna ilaveten, kurumunuz değerlendirme sürecinin sonunda AP hediyesini Satış Hesap Yöneticilerine veya Sistem Mühendislerine geri verebilir.

Ücretsiz AP hediyesi, Extreme Networks Sales bünyesinde bir ürün talebi, geçmiş bir satın alması olan veya karar alma mekanizmasında aktif bir şekilde rol oynayacak ve önümüzdeki 12 ay içerisinde 25 veya daha fazla ağ cihazına sahip bir şirket ağı projesi için ayrılmış bir bütçeye sahip ExtremeLive Demo etkinliği katılımcıları için geçerlidir. Hediyeyi almaya uygun taraflara ExtremeLive Demo etkinliği sonrası, kurum başına 1 adet AP gönderilmesi için posta adreslerini teyit etmek amacıyla iletişime geçilecektir.

Geçerli Ülkeler:

Uygun ülkeler: Kıbrıs Cumhuriyeti, Kuveyt, Malta, Umman, Katar, Suudi Arabistan, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri

Konstantin Bezruchenko

Chief Technical Officer

Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Sum sociis natoque penatibus et magni Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet.

Assistez à un webinaire Wireless Wednesday pour recevoir un point d’accès gratuit.


After witnessing the jaw-dropping ML & AI capabilities of
the world’s first true 4th generation cloud platform for
yourself, you will receive a free Extreme Access Point with
30-day subscription!

* Access Point (AP) for use by the recipient’s qualified IT professionals whose primary responsibility is to support the organization’s network infrastructure. All recipient organizations must be based in an EU country or in the UK, Switzerland, or Norway.
 
At least one of the recipient’s IT professionals must attend the Extreme Wireless Wednesday webinar and answer a survey afterwards. Resellers, MSPs, DMRs, alliance partners, distributors, competitors, media, and current customers are not eligible recipients of the AP.
 
The provision of any AP is subject to the ExtremeCloud IQ Evaluation Terms available at www.extremenetworks.com/company/legal. By accepting the AP, you indicate your agreement to the Terms of Evaluation.

Related Resources

Services

Network visibility anywhere

ExtremeCloud

View our services >

Hardware

Intelligent 10GB Edge Switching

ExtremeSwitching X620

All hardware >